TwitterRssFacebook
Dodaj firmę

Wypożyczalnie samochodów na Pomorzu

Wypożyczalnie samochodów na Pomorzu

Wypożyczalnie samochodowe są coraz popularniejsze w całej Polsce. Osób zainteresowanych tą usługą nie brakuje, ponieważ jest ona wyjątkowo wygodna i może sprawdzić się w wielu różnych sytuacjach, np.

  • kiedy zepsuje nam się auto, możemy wynająć „samochód zastępczy”
  • kiedy się przeprowadzamy możemy wynająć duże auto by przewieźć nasze rzeczy i meble
  • podczas wyjazdu do innego miasta, kiedy chcemy w wygodny sposób zwiedzić okolicę, a nie mamy auta
  • w ramach wynajmu długoterminowego, jako auta dla pracowników

Zależnie od tego z jakiej firmy wypożyczającej samochody korzystamy możemy skorzystać z szerokiego wachlarza wyboru rozmaitych usług. Wyżej wymienione usługi są  tylko jednymi z wielu propozycji, które oferują nam wypożyczalnie samochodów.

W ramach swojej działalności wypożyczalnia samochodów Gdańsk posiada wiele rozmaitych modeli samochodów, z których możemy skorzystać, są to zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, dlatego nie ma obaw, z pewnością w wypożyczalni znajdziemy ciekawe auto, dopasowane do naszych potrzeb.

Ceny

Ceny samochodów w wypożyczalniach są różne i zależne od wielkości auta. Cena małego auta osobowego typu Kia Picanto czy Renault Twingo  zaczyna się od 70-80 zł za dobę. W przypadku auta dostawczego, np. Opla Movano ceny zaczynają się w granicach 120-130 zł za dobę. Jeżeli zależy nam na wynajmie długoterminowym, możemy spodziewać się dużych upustów od ceny podstawowej, nawet do 30%, od standardowej stawki dniowej przy wynajmie na 30 dni.

Dodatkowe usługi

W ramach oferowanych przez siebie usług wypożyczalnie samochodów bardzo często oferują również w cenie lub za drobną opłatą: fotelik dla dziecka, GPS i inne. Jest to zdecydowanie pozytywny trend w tym sektorze usług transportowych i motoryzacyjnych, ponieważ jednak nie zawsze mamy dostęp do fotelika dla dziecka, szczególnie gdy jedziemy na wakacje pociągiem, nie chcemy takiego przedmiotu zabierać ze sobą. To samo dotyczy GPS, mimo że jest on dużo mniejszy to jednak nie zawsze chcemy go ze sobą zabierać i też nie zawsze z góry możemy przewidzieć, że akurat danego dnia, czy podczas tych wakacji będziemy chcieli skorzystać z usług jakie oferują wypożyczalnie samochodów.

Wypożyczalnie samochodów świetnie sprawdzają się w miejscowościach typowo turystycznych. Nad morzem jest wiele takich punktów, w których w razie potrzeby możemy wynająć auto i jest to duże ułatwienie dla osób, które lubią podróżować pociągiem czy autobusem, ale chciałyby intensywniej zwiedzać okolice, w których się znalazły.